O to trofeum walczyło siedem drużyn ze szkół podstawowych. I choć na parkiecie walczyli młodzi adepci szczypiorniaka, to emocji nie brakowało.
Reklama
RYWALIZACJA Z ZABAWĄ
Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią w Szkole Podstawowej nr 12 w Głogowie ponownie rozegrano Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora.
- 26.10.2022 08:02
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze