Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

CZAPKA MIKOŁAJA PONOWNIE NA RATUSZOWEJ WIEŻY

Dziś po raz 18. w historii na ratuszowej wieży pojawiła się charakterystyczna ogromna czapka świętego Mikołaja. Jej założeniem zajęli się doświadczeni alpiniści z głogowskiej firmy Meander Sport, którzy przez kilka godzin na wysokości 80-ciu metrów zakładali czapkę mającą ok.15 metrów wysokości i 17 metrów w obwodzie
Kliknij aby odtworzyć

Ten charakterystyczny element zostanie na wieży do Nowego Roku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 35°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama