Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DEZYNFEKUJĄ DLA BEZPIECZEŃSTWA - Intertrans ozonuje autobusy.

DEZYNFEKUJĄ DLA BEZPIECZEŃSTWA - Intertrans ozonuje autobusy.

Kilka dni temu mówiliśmy o krokach podjętych przez spółkę Intertrans Głogów w celu ochrony kierowców oraz pasażerów w związku z koronawirusem. Jednym z nich jest specjalne czyszczenie każdego autobusu. Nasza kamera towarzyszyła dzisiaj podczas dezynfekcji pojazdów.

 

 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama