Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DARMOWA KOMUNIKACJA MIEJSKA DLA ŻOŁNIERZY?

Czy żołnierze WOT będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej w Głogowie? Radny miejski, Krzysztof Sarzyński złożył interpelację z zapytaniem o taką możliwość.
Kliknij aby odtworzyć

Kierownictwo Komunikacji Miejskiej sprawy nie komentuje i odsyła do rady miejskiej, która to jest władna w twej kwestii i podejmie stosowną decyzję na jednej z najbliższych sesji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 30°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama