Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZAGRALI I ZAŚPIEWALI DLA HOSPICJUM

W Parafii Miłosierdzia Bożego w Głogowie odbył się charytatywny koncert kolęd i pastorałek. W świątyni rozbrzmiała muzyka w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej I i II Stopnia oraz głosy chórzystów "Laudate- dominum" pod dyrekcją Henryka Antonickiego oraz mezzosopran Moniki Sagan.
Kliknij aby odtworzyć

Podczas koncertu zbierane były datki na wyposażenie budowanego Hospicjum w Głogowie. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 30°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama