Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

GRANAT W LICEUM

Uczniowie I LO w Głogowie i pracownicy szkoły musieli niedawno opuścić budynek liceum. A wszystko przez niebezpieczną pamiątkę z okresu II wojny światowej. Emilia Reguła z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie potwierdza, że do ewakuacji doszło z powodu granatu, na jaki natrafił konserwator podczas prac prowadzonych na strychu budynku.
GRANAT W LICEUM

Do akcji wkroczą wezwani saperzy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 32°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama