Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

- MAM KORONAWIRUSA - Wynik testu na koronawirusa pani Anna otrzymała w czwartek.

- MAM KORONAWIRUSA - Wynik testu na koronawirusa pani Anna otrzymała w czwartek.

Niestety jest pozytywny, ale chora przyznaje, że czuje się coraz lepiej. Do Głogowa z Austrii wróciła w poniedziałek. Od tego dnia przebywa w kwarantannie domowej. Gdy wczoraj poinformowała o wyniku testu zażądano dowodu i pozostawiono samej sobie – twierdzi głogowianka.

 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama