Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

MOŻE ZABRAKNĄĆ KRWI? - Oddwanie krwi jest bezpieczne przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

MOŻE ZABRAKNĄĆ KRWI? - Oddwanie krwi jest bezpieczne przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce ma wpływ na wiele naszych codziennych spraw. Okazuje się, że epidemia koronawirusa negatywnie odbija się na stany posiadanej krwi w poszczególnych stacjach krwiodawstwa w całym kraju. Podobnie jest w Głogowie. Za naszym pośrednictwem kierownik głogowskiego oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Agata Gnap apeluje o oddawanie krwi i zapewnia, jest to bezpieczne przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama