Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DOPŁATY ZABRANE I NIE WRÓCĄ

Kliknij aby odtworzyć

Wzrosty cen sprawiają, że szukamy wszelkiego rodzaju programów osłonowych. Radny Andrzej Koliński zapytał prezydenta Głogowa, czy nie rozważa powrotu do dopłat do wody. Zdaniem Rafaela Rokaszewicza nie ma takiej potrzeby, bo – jak argumentuje – podwyżki były delikatne. Czy aby na pewno? Dane pokazują, że po zlikwidowaniu na wniosek Rafaela Rokaszewicza dopłat w 2019, płacimy za wodę o 40% więcej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 27°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama