Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DOMINACJA GŁOGOWIAN NA TORZE W GÓRKOWIE

Blisko 180 zawodników przez ostatni weekend rywalizowało na torze w Górkowie w ramach inauguracyjnych rund mistrzostw Polski i krajowego pucharu w cross country.
Kliknij aby odtworzyć

Oczywiście prym wiedli doświadczeni reprezentanci Automobilklubu Głogów, czyli Damian Azmin i Piotr Szturomski. Świetnie spisał się także junior, Piotr Pilarski. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama