Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

AUTO WYLĄDOWAŁO NA LATARNI. Groźny wypadek w poniedziałkowy ranek na Alei Wolności.

AUTO WYLĄDOWAŁO NA LATARNI. Groźny wypadek w poniedziałkowy ranek na Alei Wolności.

W piątek mówiliśmy o groźnym wypadku z udziałem trzech pojazdów na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z Piłsudskiego a dziś doszło do kolejnej groźnej kolizji. Tym razem uszkodzone zostały w niej dwa samochody osobowe. Na szczęście kierowcom tych pojazdów nic poważnego się nie stało. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca fordem wymusiła pierwszeństwo, uderzyła w seata, a następnie odbiła swoim pojazdem w bok i wjechała na chodnik, zatrzymując się na latarni.

zdjęcia: Dariusz Paterek

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama