Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

SITECH ZAMYKA FABRYKI. Zakłady zostały wyłączone z produkcji na dwa tygodnie.

SITECH ZAMYKA FABRYKI. Zakłady zostały wyłączone z produkcji na dwa tygodnie.

Rozprzestrzenienianie się koronawirusa w Polsce zaczyna coraz bardziej uderzać w przedsiębiorców, tych dużych jak i tych małych. Decyzją dyrekcji począwszy od dzisiaj, czyli 23 marca, przez okres dwóch tygodni produkcja w zakładach SITECH Polkowice, Głogów, Września zostaje wstrzymana. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie firmy, powodem jest ochrona pracowników, niepewna sytuacja na rynkach zbytu oraz niestabilna sytuacja w obrębie łańcuchów dostaw.

zdjęcie: www.sitech.com.pl

 

 


Podziel się
Oceń

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama