Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

NIE WIEDZĄ CO MAJĄ ROBIĆ? - Test okazał się dodatni, ale nadal nikt nie powiedział co dalej....

NIE WIEDZĄ CO MAJĄ ROBIĆ? - Test okazał się dodatni, ale nadal nikt nie powiedział co dalej....

Głogowianka wróciła w ubiegłym tygodniu z Austrii. Od czwartku informuje powiatową stację sanitarno-epidemiologiczną o tym, że jest chora na koronawirusa. Potwierdziły to także testy zrobione w Polsce. O ich wynikach poinformowano dzisiaj rano i nadal mieszkanka Głogowa nie usłyszała co ma dalej robić, nikt nawet jej nie zbadał - twierdzi pani Anna. Sanepid w Głogowie milczy w tej sprawie.

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama