Symboliczne znicze zapalili przedstawiciele Głogowskiej Edukacji Kresowej oraz mieszkańcy.
Reklama
ZAPALILI ZNICZE DLA OFIAR ZESŁAŃ NA SYBERIĘ
Pod pomnikiem Sybiraków na cmentarzu przy ulicy legnickiej w Głogowie upamiętniono ofiary zesłań na Syberię wiosną 1940 toku oraz Zbrodni Katyńskiej.
- 17.04.2023 15:36
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze