Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZAPALILI ZNICZE DLA OFIAR ZESŁAŃ NA SYBERIĘ

Pod pomnikiem Sybiraków na cmentarzu przy ulicy legnickiej w Głogowie upamiętniono ofiary zesłań na Syberię wiosną 1940 toku oraz Zbrodni Katyńskiej.
Kliknij aby odtworzyć

Symboliczne znicze zapalili przedstawiciele Głogowskiej Edukacji Kresowej oraz mieszkańcy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Jerzy Pilecki 17.04.2023 19:26
Dziękujemy serdecznie za obecność w tak ważnym dniu, dla Polski, w imieniu Stow. Głogowskiej Edukacji Kresowej . Jerzy Pilecki

Temperatura: 21°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama