Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

JEST DROGO, A BĘDZIE JESZCZE DROŻEJ?

Nie brakowało emocji na wczorajszej nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Głogowie dotyczącej cen energii cieplnej w mieście. Na obrady zaproszono przedstawicieli wytwórców i dostawców ciepła: WPEC, Energetyki i KGHM. Radni wspólnie z zarządcami nieruchomości – spółdzielnią Nadodrze, Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej i Towarzystwem Budownictwa Społecznego wysłuchali wystąpień na temat kształtowania się cen i prognoz na następny rok.
Kliknij aby odtworzyć

Samorządowcy zwracali uwagę na ogromne podwyżki i dopytywali dlaczego głogowianie płacą tak dużo. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 20°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama