Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

SALOMEA POWRÓCIŁA DO GŁOGOWA

Posąg księżnej Salomei po ponad 70 latach wrócił do Głogowa. Rzeźba znajdującą się dotąd w zbiorach Muzeum Narodowego we Wrocławiu, ale od wielu lat eksponowaną jako depozyt w Muzeum Narodowym w Poznaniu znajduje się już w głogowskim MAH.
Kliknij aby odtworzyć

Głogowianie figurę będą mogli zobaczyć już w ten weekend, w czasie Dni Głogowa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 21°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama