Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

POJECHALI DO ZALANEGO CHERSONIA

Czterech członków OSP Oddziału Ratownictwa Wodnego w Głogowie wyjechało wczoraj wieczorem do Chersonia na Ukrainę, aby pomagać tamtejszej ludności w walce z wodą, która zalała miasto i region po wysadzeniu tamy w Nowej Kachowce przez żołnierzy rosyjskich. Głogowianie pojechali na początek na siedem dni.
Kliknij aby odtworzyć

Zabrali ze sobą bardzo wydajną, nowoczesna pompę i inne przydatne rzeczy. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 29°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama