Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WYBUCHŁA AMUNICJA - Mieszkaniec Głogowa ranny.

WYBUCHŁA AMUNICJA - Mieszkaniec Głogowa ranny.

Nie takiego popołudnia spodziewali się mieszkańcy wieżowca przy ulicy Oriona 3 w Głogowie. Wczoraj ok. godziny 16-tej w jendym z mieszkań doszło do wybuchu. Spowodował ją 51-letni lokator, który jak się okazało manipulował przy amunicji, która składował w mieszkaniu. Dwie osoby zostały ranne a wszyscy mieszkańcybloku  na kilka godzin musieli opuścić lokale. 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama