Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

NEPTUN STANIE SIĘ CENTRUM TURYSTYKI I REKREACJI

Do końca tego roku mają potrwać pracy przy przebudowie obiektu po byłej restauracji Neptun nad Odrą w Głogowie oraz rewitalizacja otoczenia. Wartość inwestycji to prawie 20 mln złotych, z czego 9 i pół mln gmina otrzymała z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.
Kliknij aby odtworzyć

W zmodernizowanym budynku powstanie część noclegowa, sala edukacyjna, gastronomia, wypożyczalnia kajaków i rowerów oraz magazyn na przechowywanie sprzętu turystycznego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama