Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

GŁOGOWIANIE ODDALI CZEŚĆ POWSTAŃCOM WARSZAWSKIM W 79. ROCZNICĘ WYBUCHU

Przy Pomniku Podziemia Niepodległościowego w Alei Pamięci Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów wraz z mieszkańcami Głogowa wzięli udział w obchodach 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
Kliknij aby odtworzyć

Członkowie grupy rekonstrukcyjnej Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów starali się przybliżyć mieszkańcom Głogowa pierwsze chwile godziny "W" , a Julia Lisowska wykonała kila piosenek powstańczych. Pomimo ulewnej burzy zostały złożone kwiat pod pomnikiem Podziemia Niepodległościowego między innymi poseł Wojciech Zubowski i Małgorzata Kierzkowska prezes Stowarzyszenia Polaków w Hiszpanii Orzeł Biały z Madrytu. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama