Aby upewnić się czy nie potrzebuje on pomocy dzielnicowy postanowił wejść na balkon znajdujący się na trzecim piętrze.
Reklama
WSZEDŁ NA BALKON NA TRZECIM PIĘTRZE
Brawurowa akcja w wykonaniu głogowskiego policjanta. Funkcjonariusz interweniował w sprawie starszego głogowianina, który nie był widziany od dłuższego czasu przez sąsiadów.
- 03.08.2023 12:38
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze