Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WSZEDŁ NA BALKON NA TRZECIM PIĘTRZE

Brawurowa akcja w wykonaniu głogowskiego policjanta. Funkcjonariusz interweniował w sprawie starszego głogowianina, który nie był widziany od dłuższego czasu przez sąsiadów.
Kliknij aby odtworzyć

Aby upewnić się czy nie potrzebuje on pomocy dzielnicowy postanowił wejść na balkon znajdujący się na trzecim piętrze. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 37°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama