Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PIEROGI, ŻE PALCE LIZAĆ!

Podczas tegorocznego święta „W cieniu Kolegiaty” Cisi Pracownicy Krzyża z Domu Uzdrowienie Chorych w Głogowie ponownie częstowali przepysznymi pierogami. I ponownie ustawiła się do nich długa kolejki.
Kliknij aby odtworzyć

W ten sposób można było wesprzeć odbudowę Kolegiaty. Kilka tysięcy sztuk pierogów rozeszło się w bardzo krótkim czasie.

 

Zobacz relację z tegorocznej edycji "W cieniu Kolegiaty"

Zobacz prezentację sprzętu wojskiego podczas Święta Kolegiaty. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 35°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama