Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WYROK NA KORZYŚĆ GMINY

Wojewódzki Sąd Administracyjny we Wrocławiu oddalił skargę złożoną przez KGHM Polska Miedź S.A. w sprawie dotyczącej podatku od nowo wybudowanego szybu w Kwielicach. Sąd tym samym przyznał rację wójtowi Grębocic, który uznał, że miedziowa spółka powinna wnosić opłatę już od stycznia tego roku, a nie jak argumentował KGHM, od momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
Kliknij aby odtworzyć

A chodzi o ponad 6 milionów w skali roku. Wyrok nie jest prawomocny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 33°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama