Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WICESTAROSTA GŁOGOWSKI KANDYDUJE DO SEJMU

Lewica przedstawiła swoich kandydatów w zbliżających się wyborach do Sejmu. „Jedynką” na liście w okręgu jeleniogórsko-legnickim jest Arkadiusz Sikora z Oleśnicy, a listę zamyka mieszkaniec Jerzmanowej, Sławomir Gadek.
Kliknij aby odtworzyć

Na czwartej pozycji znalazł się głogowianin, Jeremi Hołownia, wicestarosta głogowski.



 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 30°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama