Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

BYŁO NA CO POPATRZEĆ

Ponad 140 samochodów zjechało do Głogowa w ramach trzeciej odsłony „Głogowskiej Wystawy Pojazdów Zabytkowych”. Piękne auta i motocykle przyciągnęły do Rynku setki głogowian, którzy mogli z bliska podziwiać prawdziwe perełki motoryzacyjne.
Kliknij aby odtworzyć

Organizatorem imprezy było Głogowskie Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi”.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 30°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama