Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

GDZIE SIĘ PODZIALI ROBOTNICY?

Wygląda na to, że kolejna inwestycja miejska ma problemy z terminową realizacją. A chodzi o przejście podziemne, które miało powstać na wysokości MAH w Głogowie na ulicy Brama Brzostowska. Okazuje się, że od wielu tygodni na placu budowy nie widać robotników a prace zostały wstrzymane.
Kliknij aby odtworzyć

Dlaczego? O tym w naszym materiale.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 30°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama