Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WYPADEK W KOPALNI, NIE ŻYJE GÓRNIK

Nie żyje 43-letni pracownik Zakładów Górniczych Lubin. W nocy doszło tam do śmiertelnego wypadku. Górnik był mieszkańcem Lubina, osierocił dwoje dzieci. Pracował w ZG Lubin od 2001 roku. Powołana już została komisja do wyjaśnienia wszystkich okoliczności wypadku.
WYPADEK W KOPALNI, NIE ŻYJE GÓRNIK

Tomasza Zdzikota, prezesa zarządu KGHM została wprowadzona trzydniowa żałoba we wszystkich oddziałach spółki.

Źródło: KGHM to My


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 30°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama