Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

CO Z TYMI WINDAMI?

Windy na stacji kolejowej w Głogowie pojawiły się w marcu 2020 roku przy okazji remontu kładki prowadzącej z dworca na perony. Dźwigi z pewnością ucieszyły podróżnych oraz osoby niepełnosprawne, które mogły teraz wygodniej i szybciej dostać się do budynku dworca. Sęk w tym, że wspomniane windy często są nieczynne. Zwłaszcza latem, kiedy panują wysokie temperatury.
Kliknij aby odtworzyć

PKP Polskie Linie Kolejowe tłumaczą to...brakiem klimatyzacji.   


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 30°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama