Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

- ŁOWIECTWO TO TAKŻE DBANIE O NATURĘ I ZWIERZYNĘ

W niedzielę odbyły się IX Grodowieckie Spotkanie Myśliwych i Sympatyków Łowiectwa w sanktuarium maryjnym w Grodowcu, w gminie Grębocice. Wydarzenie zgromadziło członków kół łowieckich z okręgów legnickiego i leszczyńskiego. W sanktuarium odbyła się uroczysta msza św. w intencji myśliwych, a potem miał miejsce piknik na terenach rekreacyjnych.
Kliknij aby odtworzyć

Tegoroczne wydarzenie połączone było z obchodami 100-lecia Polskiego Związku Łowieckiego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 26°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama