Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

NABITY W BUTELKĘ? - Klient skarży się na promocje.

NABITY W BUTELKĘ? - Klient skarży się na promocje.

Czy w jednej z sieci handlowych klienci byli oszukiwani? Zdaniem głogowianina, który zgłosił się do naszej redakcji tak. Mężczyzna twierdzi, że przekonał się o tym na własnej skórze kiedy skorzystał z akcji promocyjnej w jednym ze sklepów Biedronka w Głogowie.

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama