Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ŚMIERĆ W WYNIKU CHOROBY? - Zmarł na kwarantannie domowej, nie było sekcji zwłok.

ŚMIERĆ W WYNIKU CHOROBY? - Zmarł na kwarantannie domowej, nie było sekcji zwłok.

Ponad tydzień trzeba było czekać aby prokuratura podała szczegóły na temat przyczyn śmierci 45-letniego głogowianina, który przebywał w kwarantannie domowej. Z informacji otrzymanej od rzecznika prokuratury okręgowej w Legnicy wynika, że nie dowiemy się, czy mężczyzna zmarł z powodu koronawirusa. Śledczy ustalili, że głogowianin zmarł z powodu choroby, ale nie podano jakiej. Co więcej, postanowiono nie przeprowadzać sekcji zwłok.

 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama