Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

KOLEJNE KŁOPOTY, Z KOLEJNĄ MIEJSKĄ INWESTYCJĄ

Już kilka tygodni temu, mówiliśmy że z tą inwestycją są kłopoty, ale wtedy prezydent Rafael Rokaszewicz sprawy nie komentował. Na sesji ustami swojego zastępcy przyznał, że wykonawca nie rokuje, że prace będą dokończone. To kolejna miejska inwestycja, której Rafeal Rokaszewicz nie potrafi zrealizować na czas. Wielu głogowian mówiło o przejściu w tym miejscu, że jest zbędne. Może w końcu i w ratuszu to dostrzegą.
Kliknij aby odtworzyć

.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ZeStarymNaPlecach 29.09.2023 00:09
Z rondem koło KFC będzie identyczna sytuacja

Temperatura: 22°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama