Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PATEREK, O PODPISANIU KONTRAKTU Z KGHM CHROBRY: TO DOJRZAŁA DECYZJA

Marzył o Bundeslidze, wiedząc że nie będzie podstawowym zawodnikiem w Płocku lub Kielcach. A przede wszystkim chce grać, aby się rozwijać. Uznał zatem, że to propozycja KGHM Chrobry będzie najkorzystniejsza i dlatego pozostanie w Głogowie przez kolejne trzy sezony. Paweł Paterek przyjął ofertę prezes Katarzyny Zygier, dla której zatrzymanie może jeszcze nie najlepszego w zespole, ale niewątpliwie najlepiej rokującego zawodnika, to wielki sukces.
Kliknij aby odtworzyć

.
 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 32°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama