Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DWÓCH GŁOGOWIAN W SEJMIE

Głogów będzie miał dwóch przedstawicieli w Sejmie. Wystarczającą liczbę głosów gwarantującą mandat poselski otrzymali: Wojciech Zubowski, ponad 8 i pół tysiąca głosów oraz Łukasz Horbatowski. Prawie 14 tysięcy.
Kliknij aby odtworzyć

Dla tego pierwszego będzie to czwarta kadencja, natomiast dla dotychczasowego wójta gminy Kotla, będzie to pierwsza styczność z codzienną działalnością poselską.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 31°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama