Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

HOŁOWNIA: SKOŃCZYŁ SIĘ MONOPOL JEDNEJ PARTII

Wracamy jeszcze do wyborów parlamentarnych. Z okręgu jeleniogósko-legnickiego do Sejmu dostali się: Łukasz Horbatowski i Wojciech Zubowski. O głosy z ramienia Nowej Lewicy walczył także wicestarosta głogowski: Jeremi Hołownia, a do Senatu z listy Konfederacji Wolność i Niepodległość startował Krzysztof Jasiński.
Kliknij aby odtworzyć

Dzisiaj prezentujemy ich powyborcze komentarze. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 33°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama