Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WIĘCEJ ZIELENI W GŁOGOWIE W NAJBLIŻSZYCH LATACH

W najbliższych latach w Głogowie mają być przeprowadzone działania związane z zielenią jakich dotąd nie było w historii miasta. Prezydent, Rafael Rokaszewicz na pierwszym z cyklu spotkań z mieszkańcami przedstawił plany związane z realizacją projektu dotyczącego niebieskiej i zielonej infrastruktury.
Kliknij aby odtworzyć

Będzie on wart około 20 mln zł, a 70 procent tej kwoty stanowić będzie unijna dotacja.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama