Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

OWSIANA-BILSKA: BARDZO LUBIĘ SPOTKANIA Z MŁODZIEŻĄ

W Zespole Szkół Ekonomicznych w Głogowie odbyło się spotkanie autorskie z Natalią Owsianą - Bilską. Absolwentka szkoły od wielu lat pisze wiersze. Wydała ich dwa tomiki: "Dziennik N," oraz "Spadam w nieczułość".
Kliknij aby odtworzyć

Uczniowie dowiedzieli się m.in. jak zaczęła się jej przygoda z pisaniem poezji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 37°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama