Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

UCZENNICE I NAUCZYCIELKI UCZYŁY SIĘ SAMOOBRONY

25 listopada przypadał Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy Wobec Kobiet. Dzień ten postanowiła uczcić w nietypowy sposób społeczność szkolna ZSE w Głogowie.
Kliknij aby odtworzyć

Uczennice placówki wpadły na pomysł zorganizowania w szkole kursu samoobrony dla uczennic i nauczycielek. 
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 38°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama