Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Z UDAREM ODESŁANA DO DOMU? - Głogowski szpital będzie sprawdzał czy złamane zostały procedury.

Z UDAREM ODESŁANA DO DOMU? - Głogowski szpital będzie sprawdzał czy złamane zostały procedury.

W sieci ukazało się nagranie mieszkańca powiatu wschowskiego, który zarzuca lekarzom Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Głogowie narażenie zdrowia i życia jego narzeczonej. Kobieta po udarze miała być zlekceważona przez personel i odesłana do domu po wykonaniu jedynie badania ciśnienia.  

 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 25°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama