Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 2 sierpnia 2025 04:23
Reklama

ZAGRAĆ Z KIELCAMI - TO STAWKA DWUMECZU KGHM CHROBRY - AZOTY PUŁAWY W ĆWIERĆFINALE ORLEN SUPERLIGI

Dzisiejsze spotkanie zadecyduje o tym kto będzie walczył o medal Orlen Superligi. Mecz nr 3 ćwierćfinału pomiędzy KGHM Chrobry a Azotami Puławy będzie czwartym pojedynkiem w tym sezonie (remi 2-2). Na zwycięzcę czeka już Industria Kielce. W drugiej półfinałowej parze zmierzą się: Orlen Wisła Płock i Górnik Zabrze.
Ćwierćfinał Orlen Superligi, mecz nr 3 pomiędzy KGHM Chrobry a Azotami-Puławy

Pierwsze minuty wyrównane. Twarda walka w obronie. Już po 10 minucie trenerzy wpuszczają zmienników za zmęczonych zawodników wyjściowego składu. Remis 3-3.

15.minuta Przybylski leżąc na parkiecie łapie za nogi Styrcza, który atakuje bramkę. Czerwona kartka dla zawodnika Azotów. Strata Fedeńczaka, pusta bramką, Zieniewicz trafia 6-3.

Mecze piłki ręcznej wygrywa się obroną. Puławianie przez 17 min. tylko 3 bramki.

Goście próbują gry "na dwa koła", ale i to nie przynosi bramek. 23.minuta 8-5. Przyjezdni otrząsnęli się z niemocy 8-7.

Mocna defensywa, Gogola zablokowany, kontra, Kosznik do pustej bramki 10-8 (28.munuta). Później "bramką za bramkę". Do przerwy 13-11.

Ofensywny faul Ostroushko, kara za komentowanie decyzji sędziego, bramką Jamioła i pierwszy raz w tym meczu +4.

Na parkiecie jest gorąco Janikowski trafia w twarz Paterka - kara. Kosznik na 18-14 (38.minuta).

Adamski atakuje 3 razy i za każdym razem jest powstrzymany. Teraz traci piłkę. Ziemkiewicz z dystansu na 20-15, jest +5. Trener gości prosi o przerwę. Jego drużyna nie radzi sobie z obroną Chrobrego.

Burzak z 6 metra, broni Dereviankin! Teraz jedna głogowianie 2x nieskutecznie. Janikowski X2 = 20-17. Trener Nat bierze "czas".

Wrzutka Kosznika do Dadeja 21-17. Puławianie tracą piłkę. Ziemkiewicz "na czasie" 22-17.

Teraz goście: Adamski k Marciniak po szybkich atakach 22-19.

Dobre interwencje Zembrzyckiego i Dereviankina. Poruszający doping kibiców.

Chrobry gra długo i rzuca ponaglany, rywale szybko i nieprecyzyjnie. Dereviankin drugi raz "leczy" Janikowskiego. Zieniewicz niecelnie przez całe boisko do pustej bramki. Jarosiewicz pudłuje. Wciąż 23-20.

Jamioła trafia, Grabowski wygarnia piłkę Marciniakowi. Znowu atakuje Chrobry... Jamioł w aut.

Straty po obu stronach. Adamski 24-22.

Paterek trafia, Dereviankin "łapie" Jarosiewicza, ale piłka w aut. Przerwa dla trenera puławian. To goście atakują na 2:45 min. do końca 25-22.

Dereviankin 8. raz zbija piłkę w tej połowie, rzucał Ostroushko. Chrobry traci piłkę. Puławy mają karnego. Jarosiewicz na 25-23. 1:15 min. do końca. Zambrzycki łapie, ale Burzak broni w kole. Kosznik wywalczył karnego, Zambrzucki łapie Grabowskiego, ale na 40 sekund przed końcem piłka wraca do Chrobrego. Nat prosi o czas. 25-23.

Kosznik traci piłkę, Marciniak na 15 sekund przed końcem zmniejsza stratę do 1 bramki. Chrobry gra spokojnie. Tuż przed syrena na 26-24 Kosznik. Chrobry pozostaje w grze o medale. Najlepszym zawodnikiem meczu Dereviankin! 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 14°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SpołeczeństwoTreść komentarza: Jakie społeczeństwo sie domaga?? Wasz komitet to nie całe społeczeństwo! Gdyby nie Wasze podłudzanie ludzi, wymyślony problem nielegalnych imigrantów nie byłoby tej szopki nienawiści z Waszej strony! Teraz to społeczeństwo zaczyna się bac Was!Data dodania komentarza: 31.07.2025, 12:26Źródło komentarza: JEST OŚWIADCZENIE KS "BEZPIECZNY GŁOGÓW" W SPRAWIE ODRZUCENIA WNIOSKU O REFERENDUMAutor komentarza: lolTreść komentarza: Ot i starosta sam się ustawił w cieniu Kolegiaty xDData dodania komentarza: 24.07.2025, 22:58Źródło komentarza: KTO POD KIM DOŁKI KOPIE, CZYLI "W CIENIU KOLEGIATY" CZY "RAZEM DLA TRADYCJI"?Autor komentarza: KiciuśTreść komentarza: Dobra nazwa jest w Cieniu Kolegiaty i ten nie Głogowianin Starosta niech nie kombinuje.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 17:41Źródło komentarza: KTO POD KIM DOŁKI KOPIE, CZYLI "W CIENIU KOLEGIATY" CZY "RAZEM DLA TRADYCJI"?Autor komentarza: WiktorTreść komentarza: Najłatwiej promować się na już sprawdzonej i lubianej uroczystości.Jest to duża pokusa dla miernot,nie potrafiących samemu coś stworzyć.Do tego te krętactwa urzędu,ale to akurat taki znak firmowy tej opcji poliycznej.Jeśli to jest teren parafii,to ona decyduje o nazwie,.Data dodania komentarza: 16.07.2025, 06:47Źródło komentarza: KTO POD KIM DOŁKI KOPIE, CZYLI "W CIENIU KOLEGIATY" CZY "RAZEM DLA TRADYCJI"?Autor komentarza: BBTreść komentarza: Straszna tragedia ! Wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziny. Serce pęka! 😭😭😭Data dodania komentarza: 6.07.2025, 10:12Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w ZG Polkowice-SieroszowiceAutor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Cieszę się że takie filmy powstają, relacje tych ludzi nie zostaną, zapomniane.Data dodania komentarza: 27.06.2025, 21:03Źródło komentarza: ANIELA OLSZEWSKA: MIELIŚMY JEDNĄ PODUSZKĘ
Reklama
Reklama