Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

- PRZYDAŁYBY SIĘ WZMOCNIENIA. Jak wyglądają treningi szczypiornistów podczas epidemii?

- PRZYDAŁYBY SIĘ WZMOCNIENIA. Jak wyglądają treningi szczypiornistów podczas epidemii?

Dawid Przysiek, rozgrywający KS SPR Chrobry, zawodnik, który w Superlidze miał najwięcej asyst w tym sezonie, opowiada o treningach szczypiornistów w czasach pandemii. Komentuje także zmiany kadrowe. Pytamy o wzmocnienia Chrobrego i o to, czy przedwczesne zakończenie sezonu, było dobrą decyzją.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Temperatura: 26°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama