Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Z TABLETAMI NA SESJĘ. Miejscy radni jednak przyjdą na obrady.

Z TABLETAMI NA SESJĘ. Miejscy radni jednak przyjdą na obrady.

Jutro, czyli 14 maja odbędzie się sesja rady miejskiej w Głogowie. Okazuje się, że odbędzie się ona z udziałem radnych, choć wcześniej zakładano, że będą oni uczestniczyć w obradach zdalnie. Temu też miał służyć zakup tabletów, o którym mówiliśmy ponad dwa tygodnie temu.

 

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 28°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama