Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Obwodnica Głogowa coraz bliżej! Podpisanie umowy już w styczniu

W styczniu GDDKIA będzie mogła podpisać umowę na budowę obwodnicy Głogowa wraz z mostem. Taką wiadomość przekazał nam poseł Łukasz Horbatowski. - Nie wpłynęły żadne odwołania jeżeli chodzi o wybór oferty na budowę obwodnicy Głogowa – powiedział głogowski parlamentarzysta.
Obwodnica Głogowa coraz bliżej! Podpisanie umowy już w styczniu

Przypomnijmy. GDDKiA zgodnie z postanowieniem wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie powtórzyła czynności związane z badaniami i oceną ofert złożonych w przetargu na projekt i budowę obwodnicy Głogowa. Jako najkorzystniejszą ofertę wskazano tę, którą złożyła firma Strabag.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 26°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama