Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

STAROSTWO OTWARTE DLA PETENTÓW. Od poniedziałku wraca obsługa petentów.

STAROSTWO OTWARTE DLA PETENTÓW. Od poniedziałku wraca obsługa petentów.

Od najbliższego poniedziałku, czyli 25 maja wznowiona zostanie bezpośrednia obsługa klientów w urzędzie Starostwa Powiatowego w Głogowie. Obsługa odbywać się będzie z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz zapewnieniem bezpieczeństwa pracowników i klientów.

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 30°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama