Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 września 2025 20:56
Reklama

Prezenty na święta, - co najczęściej kupują Polacy?

Upominki świąteczne powinny cieszyć, mogą bawić, wzruszać. Zawsze wskazane jest, aby przywoływały dobre wspomnienia, miłe chwile. Każdego z całą pewnością cieszy prezent, który jest nawiązaniem do naszych zainteresowań, ale czasem miło jest też otrzymać coś, czego sami z pewnością byśmy sobie nie kupili. Takie prezenty mogą zachęcać do rozpoczęcia przygody z nową pasją, nauki nowych umiejętności, czy spróbowania ciekawych smaków. Bez względu jednak na to, jakimi intencjami kierował się ofiarodawca, prezent podarowany z serca, zawsze jest miłym i dobrym akcentem.
  • 15.11.2021 11:00
  • Autor: Grupa Tipmedia
Prezenty na święta, - co najczęściej kupują Polacy?

Święta i okres przedświąteczny to czas, kiedy pragniemy dzielić się tym, co w nas najlepsze. Chcemy obdarowywać najbliższych upominkami i spędzać wspólnie czas. Jakie prezenty Polacy kupują najbliższym najczęściej?

Poczucie humoru i personalizacja

W naszym kraju upominki świąteczne często są upominkami z humorem. Weźmy na przykład bardzo często ofiarowaną kartkę XXL. To nic innego jak klasyczna kartka świąteczna powiększona o kilkanaście rozmiarów. Bawi, cieszy, wywołuje same pozytywne i ciepłe reakcje. Można na niej napisać życzenia prosto z serca, które zostaną z nami na dłużej. Personalizowane prezenty na święta również są bardzo popularne. Różnego rodzaju kubki, koszulki, poduszki z dostosowanymi napisami, takimi jak imię osoby, której ofiarowujemy prezent, czy życzenia świąteczne, świetnie sprawdzają się jako prezenty świąteczne, i są również coraz bardziej popularne. Ostatnimi laty częstym zwyczajem, poza ofiarowaniem prezentów na święta stało się również prezentowanie tzw. kalendarzy adwentowych, aby umilić sobie i bliskim czas oczekiwania na święta. Taki kalendarz zwykle wypełniony jest czekoladkami na każdy dzień, jednak jeśli mamy w rodzinie, czy wśród znajomych miłośnika herbaty, z pewnością ucieszy się z kalendarza adwentowego z zestawem różnego rodzaju herbat.

Najważniejsze są intencje

Bez względu na to, na jaki prezent dla najbliższych sami się zdecydujemy, pamiętajmy, że wciąż najważniejsze jest, aby kierować się sercem. Nieważne jak drogi będzie podarunek, najważniejsze, aby pamiętać o najbliższych w okresie świątecznym.

Materiał zewnętrzny


zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 16°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Arkadiusz kielbasinskiTreść komentarza: Dziś w nocy w miejscowości Tarnówek ,były 3 tąpnięcia dawno tak nie kołysało, coś strasznego, jestem przyzwyczajony do takich sytuacji,ale dziś naprawdę się wystraszyłemData dodania komentarza: 12.09.2025, 08:25Źródło komentarza: Wstrząsy w ZG Rudna. Górnik trafił do szpitalaAutor komentarza: JohnnyTreść komentarza: Szacunek!!!!Data dodania komentarza: 12.09.2025, 07:45Źródło komentarza: 112 dni na rowerze! Bogdan Kaleta z Głogowa pokonał prawie 9 tys. kmAutor komentarza: WiesławTreść komentarza: Droga do sprzedaży klubu.Data dodania komentarza: 11.09.2025, 19:48Źródło komentarza: Chrobry Głogów chce wydzielić klub piłkarski do nowej spółkiAutor komentarza: RodzinkaTreść komentarza: Szkoda ,że nikt nie napisał , że srebrny medal w tej samej konkurencji zdobył również Głogowianin Jakub Kondratyk, (biegł w innej serii). Dla podkreślenia sukcesu to był jego PIERWSZY start w tym roku !!! I potencjałem nie dobiega od kolegi klubowego . I wynik wcale tak nie odstający od zwycięzcy.Data dodania komentarza: 10.09.2025, 14:07Źródło komentarza: Gustaw Dziełakowski z Piasta Głogów podwójnym złotym medalistą w LubinieAutor komentarza: JulTreść komentarza: A która broń jest bezpieczna ? ;) czyli trzeba zniszczyc każdąData dodania komentarza: 4.09.2025, 08:40Źródło komentarza: Grób żołnierza z II wojny odkryty w Jaczowie koło GłogowaAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Nikt tym pociągiem nie bedzie jezdzilData dodania komentarza: 2.09.2025, 16:15Źródło komentarza: Powrót kolei do Przemkowa po 30 latach!
Reklama
Reklama