Głogów: Piknik w DPS Magnolii na powitanie lata i Dzień Ojca
Przed budynkiem Domu Pomocy Społecznej „Magnolii” w Głogowie odbył się piknik inaugurujący lato. Wydarzenie zgromadziło mieszkańców placówki, pracowników oraz gości z zaprzyjaźnionych ośrodków.
Dzisiaj, 14:22