Pamiętajcie, piątek. 26 czerwca od godziny 10:00 kąpiecie się do woli za pieniążek dla Joli!
KOLEŻANKI JOLI ZAPRASZAJĄ NA AKCJĘ NA BASENIE
Ewelina Grzegorek-Tamecka stała się twarzą znanej wam już dobrze akcji charytatywnej dla Joli Wójcik - chorej na raka pracownicy Chrobrego Głogów. Nie po raz pierwszy zwraca się do was z prośbą o pomoc i podkreśla, że jak dotąd nie zawiedliście nadziei jej przyjaciółki. Prosi więc, byście byli z nimi także jutro (26.06.), podczas wielkiego otwarcia basenów zewnętrznych na pływalni Chrobrego Głogów. Wstęp jest bezpłatny, a na miejscu będą na was czekali wolontariusze z puszkami.
Dzisiaj, 18:18