O 53 km/h za szybko na krajowej dwunastce
Mandat, punkty i utrata prawa jazdy. 41-latek zakończył podróż
143 km/h zamiast dozwolonych 90 km/h – z taką prędkością poruszał się kierowca opla zatrzymany przez policjantów z Polkowic na drodze krajowej nr 12. 41-latek został ukarany wysokim mandatem, otrzymał punkty karne i stracił prawo jazdy.
Dzisiaj, 11:49