Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

polkowiczanka roku

WYBRANO POLKOWICZANKĘ ROKU 2026
Harcerska pasja doceniona. Agnieszka Swereda ze statuetką
WYBRANO POLKOWICZANKĘ ROKU 2026

Ponad 300 głosów mieszkańców zdecydowało o tym, że tytuł Polkowiczanki Roku 2026 trafił do Agnieszki Sweredy. Statuetkę wręczono podczas głównych obchodów Dni Polkowic. Laureatka od lat angażuje się w działalność harcerską i życie lokalnej społeczności.

18.06.2026 09:59
Agnieszka Swereda Polkowiczanką Roku 2026
Polkowice mają swoją Polkowiczankę Roku 2026
Agnieszka Swereda Polkowiczanką Roku 2026

Jednym z najbardziej wzruszających momentów tegorocznych Dni Polkowic było wręczenie statuetki Polkowiczanki Roku 2026. Tytuł ten trafił do Agnieszki Sweredy, która zdobyła największe poparcie mieszkańców, otrzymując ponad 300 głosów w głosowaniu SMS.

13.06.2026 22:45
SZEŚĆ KOBIET POWALCZY O TYTUŁ POLKOWICZANKI ROKU 2026
SZEŚĆ KOBIET POWALCZY O TYTUŁ POLKOWICZANKI ROKU 2026

Już w czerwcu mieszkańcy Polkowic wybiorą Polkowiczankę Roku 2026. O prestiżowy tytuł powalczy sześć aktywnych i zaangażowanych kobiet, które swoją działalnością wspierają lokalną społeczność i promują gminę Polkowice.

14.05.2026 14:03
ZNÓW WYBIORĄ „NAJLEPSZĄ” POLKOWICZANKĘ
ZNÓW WYBIORĄ „NAJLEPSZĄ” POLKOWICZANKĘ

W gminie Polkowice rozpoczęła się kolejna edycja plebiscytu Polkowiczanka Roku. Konkurs ma na celu wyróżnienie kobiet, które w szczególny sposób angażują się w życie lokalnej społeczności. Tegoroczna odsłona plebiscytu wyłoni kobietę, która w 2025 roku przyczyniła się do rozwoju i promocji gminy.

12.03.2026 14:43
WYBRALI NAJLEPSZĄ POLKOWICZANKĘ
WYBRALI NAJLEPSZĄ POLKOWICZANKĘ

Polkowiczanką Roku 2025 została Pani Dorota Trzmielewska. Laureatka znana jest z zaangażowania społecznego, szczególnie na rzecz seniorów w gminie Polkowice. To pierwsza edycja plebiscytu, a wyniki ogłoszono na scenie Dni Polkowic.

20.06.2025 09:04
Mieszkańcy zdecydują! Głosowanie na Polkowiczankę Roku 2025.
Mieszkańcy zdecydują! Głosowanie na Polkowiczankę Roku 2025.

Dziesięć wyróżniających się kobiet z gminy Polkowice walczy o tytuł Polkowiczanki Roku 2025. Głosowanie SMS potrwa do 31 maja do godz. 23:59. To pierwsza edycja plebiscytu, którego celem jest uhonorowanie mieszkanek angażujących się na rzecz społeczności lokalnej. Inicjatywa ruszyła 8 marca – w Dniu Kobiet. Do 4 kwietnia trwało przyjmowanie zgłoszeń. Spośród 11 kandydatek, po weryfikacji pozostało 10 finalistek. Na plakacie informacyjnym znajdują się zdjęcia oraz przypisane numery SMS, pod które można oddawać głosy.

29.05.2025 12:58