Kolejny krok w cyfryzacji
NOWOŚĆ W POLKOWICKIM STAROSTWIE - URZĘDOMAT DLA MIESZKAŃCÓW
W Starostwie Powiatowym w Polkowicach uruchomiono kolejne rozwiązanie mające ułatwić mieszkańcom załatwianie urzędowych spraw. Przy wejściu głównym do budynku pojawił się urzędomat, dzięki któremu dokumenty będzie można odbierać o dogodnej porze, również po zakończeniu pracy urzędu. W pierwszej kolejności urządzenie zostało dostosowane przede wszystkim do obsługi mieszkańców korzystających z usług Wydziału Komunikacji. To właśnie tam załatwianych jest najwięcej spraw związanych między innymi z odbiorem dowodów rejestracyjnych.
Dzisiaj, 08:59